Menu Zavřeno

Jan Kareš

Sportu a pohybu se věnuji již odmalička díky tátovi, se kterým jsem lezl po skalách již od 4 let. Víkendy ve skalách, podání ruky na vrcholu, pokora, důvěra, kamarádství. To jsou hodnoty, které mám zakořeněné hluboko v sobě dodnes, a které se snažím ve svém projektu předávat dál lidem. Samotnému fitness se věnuji už asi 20 let. Podle mě nezáleží na věku, ale na tom, jak a kým je člověk veden. S trenérem je to snazší a zábavnější. Na moje tréninky lidé chodí načerpat pohodu, odreagovat se, potkat se se známými, se mnou a odchází s dobrým pocitem. Sám sebe jsem dokázal motivovat k překonání několika Guinessových rekordů, věřím, že zvládnu motivovat k pohybu i Vás! 

Jakub Lunga

Zdravým životním stylem se zabývám již od 18 let, je to můj životní styl a velká vášeň. Se sportem jsem začal od dětských let. Hrál jsem 15 let fotbal, během dospívání jsem vyzkoušel snad všechny sporty. Chodil jsem na plavání, karate, atletiku, v zimě to byl hokej, lyžování, snowboarding. V 18 jsem poprvé vstoupil do posilovny a byla to láska na první zvednutí činky! 🙂 Ve 22 jsem si splnil sen, přestěhoval jsem se z Jižní Moravy do Prahy a začal pracovat jako osobní trenér. Díky práci, kterou miluji, jsem si vyzkoušel i pár závodů v kulturistice, vzpírání, odběhal jsem sérii překážkových závodů a poznal jsem crossfit – kombinaci snad všech sportů které si dokážete představit.
Specializace:
Hubnutí, kompenzace sedavého zaměstnání, funkční trénink s vlastní vahou, velké činky, kettlebell
“Zdraví je projekt na celý život.”

Gábina Sedláčková

Pohyb je důležitou součástí mého života. V minulosti byla mojí vášní sportovní gymnastika, ale věnovala jsem se vždy ráda také plavání, jízdě na kole, běhání, turistice, jízdě na snowboardu a posilování. Mojí specializací je funkční trénink, cycling, core trénink, zdravotní cvičení podle principů DNS prof. Koláře, ale také výživové poradenství. Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho cíle, ale vždy s důrazem na správnou techniku a celkovou úpravu životosprávy. Těší mě, když mohu svou radost z pohybu a zdravého životního stylu předávat dál! 

Specializace:

funkční trénink, core trénink, výživové poradenství

Vojta Urban

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Práci, bydliště, partnera či přátelé. Ovšem tělo nám nikdo vyměnit nedokáže. Být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak se může na první pohled zdát. A já vás tím provedu 🙂

Mojí specializací je celková optimalizace životního stylu a každodenních činností. Dále eliminace bolestí pohybového aparátu, redukce hmotnosti, efektivní regenerace a fyzická i psychická kondice.

Pokud chcete váš život prožít ve zdraví a spokojenosti, budu se na Vás těšit v Individual Gym by JKF.

Specializace:
Funkční a kondiční trénink, kompenzace sezení a řešení bolesti, mentální koučink, spánek a další formy odpočinku, stres management a work-life balanc
Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.”

Maikol Tallarini

Dnešní doba na nás všechny klade čím dál větší požadavky a nároky. Honbou za kariérou začínáme zanedbávat naše tělo. To způsobuje řadu fyzických i psychických problémů. K jejich eliminaci vede nikdy nekončící cesta poznávání sebe sama. Protože jsem cítil potřebu svoje znalosti a vědomosti předávat dál, začal jsem se věnovat trenérské činnosti. Mým cílem je pomoci svým klientům na jejich cestě k rozvoji používáním nejnovějších a osvědčených metod tréninku – ať už s vlastní vahou, velkou činkou nebo volným závažím. U svých klientů kladu v první řadě důraz na rozvoj mobility a správné funkce pohybového aparátu, což slouží k vytvoření nezbytných základů nezbytných pro jejich cíle – redukce tuku, zvýšení síly a zlepšení kondice, nárůst svalové hmoty atd. Nemůžeme se snažit dosáhnout těchto cílů, pokud naše tělo nebude fungovat tak, jak má.
Specializace:
Funkční trénink, mobilita, pre/rehabilitace, síla a kondice, cvičení s vlastní vahou/gymnastika, velká činka, kettlebell
„Vše má svůj čas, jen je potřeba vydržet!”

Daniel Koždoň

Už jako malý kluk jsem miloval pohyb. Začalo to lezením po stromech, přeskakováním plotů a běháním za zmrzlinářským autem. U toho jsem dlouho zůstal a přidal k tomu několik druhů sportů najednou, do toho jsem reprezentoval svou ves na mnoha atletických a vytrvalostních závodech na okresních, krajských a někdy i republikových soutěžích. Díky tomu jsem měl schopnost jakýkoliv pohyb zopakovat, aniž bych ho předtím nějak musel extra trénovat. A to jsem na tom miloval. Tu všestrannost rozhodnout se pro jakoukoliv aktivitu a hravě ji zvládnout. Pak jsem si vybral fotbal a ten jsem hrál 11 let, pak následovala kulturistika 5 let a já zjistil, že už nejsem tak komplexní a všestranný, jako dříve. Proto jsem se rozhodl zcela změnit pohled na pohyb jako takový a začal jej studovat. Nyní se vracím zpátky do dětských let a pomáhám v tom i svým klientům.
Specializace:
Redukce hmotnosti, zpevnění a formování postavy, funkční komplexní tréninky zameřené na rozvoj stability, mobility, flexibility a síly, cvičení s vlastní váhou s prvky gymnastiky, kalisteniky, animal movementu a yógy, základní cviky s velkou tyčí a kettlebelly, formování nových stravovacích a pohybových návyku k dosažení vašich cílů
“Život bez zdraví, je jako řeka bez vody.”

Vladimír Korbel

Jsem absolventem FTVS-UK, specializace atletika. Spolupracoval jsem jako kondiční trenér s velkým množstvím profesionálních sportovců (Martin Ručinský, Petr Nedvěd, Kateřina Neumannová, Markéta Sluková, Martin Damm…). V současné době rád spolupracuji s klienty, kteří si rádi vytyčí nějaký cíl, ke kterému se společnými silami snažíme přiblížit. Ve svém tréninku propaguji všestrannost a rozvoj všech energetických systémů. Nevěřím ve zkratky a zaručené recepty, ale v poctivou, dlouhodobou, systematickou a plánovitou spolupráci s klientem. 

Simona Fiřtová

Jsem trenérem více než 20 let a stále se těším na nové výzvy😉. V tréninku střídám intenzívnější pasáže s klidnějšími, posilování s protahováním a učím své klienty poslouchat své tělo, aby dobře fungovalo a cítili se dobře. Věřím totiž, že stejně jako v přírodě, v životě i ve cvičení je důležitá rovnováha. Snažím se, aby se principy cvičení staly přirozenou součástí životního stylu. Využívám prvky pilates, jogy, funkčního tréninku se zátěží i bez. Naše tělo bez pohybu strádá, pohyb je život. Buďte fit

Martin Müller

Sportu se věnuji již od dětství. Konkrétně ve fotbale jsem byl aktivní pěknou řadu let. Absolvoval jsem kurz osobního trenéra v Norman’s Academy. Nabídnu vám jak klasické posilování ve fitku na strojích nebo s činkami, funkční trénink, posilování s vahou vlastního těla, rehabilitační cvičení tak i intervalové kruhové tréninky a kondiční příprava (tenis).

S Honzou Karešem již 5 let jezdím po exhibicích jako sparing partner a snažíme se překonávat rekordy ve shybech. Můj největší úspěch považuji 24hodinový maraton ve shybech, kdy jsem se zastavil po 20 hodinách na čísle 4 009 shybů.

Specializace:
Redukce hmotnosti, zpevnění, funkční trénink s vlastní vahou, bosu, kettlebell
“Život je výzva!”