Menu Zavřeno

Profesionální přístup

Nejenom prostředí, ale i naši trenéři jsou na velmi vysoké úrovni. Schopný a zkušený tým fitness trenérů, fyzioterapeutů a masérů je připraven Vám pomoci s problémy, které Vás trápí. Trenéři mezi sebou komunikují, často je totiž k vyřešení Vašeho problému potřeba zapojení více specialistů. Společně Vám pomůžeme být ve formě, cítit se lépe ve svém vlastním těle a řešit a předcházet zdravotním komplikacím.

Maximum soukromí

Koncepce a vybavení našeho fitness umožňuje zajistit klientům maximální soukromí. A to jak pro samotné cvičení, tak pro všechny úkony před a po cvičení. Nabízíme pronájem vlastní skříňky, kde si můžete nechat věci na cvičení a osobní kosmetiku. Nemusíte tak neustále myslet na to, co si s sebou vezmete a bát se, abyste na něco nezapomněli. Převléknout a sprchovat se můžete ve vlastní nadstandardně vybavené koupelně. Pro cvičení je možné využít X cvičebních místností. V těch je možné zavřít dveře, aby nemohl vstoupit nikdo jiný, pustit si vlastní hudbu či dokonce nastavit vlastní teplotu místnosti.

Regulovaná obsazenost

Klíčem pro kvalitní trénink je dostatek času a prostoru. Jak dlouho u nás budete cvičit je pouze na Vás. 90 % našich klientů využívá služeb osobního trenéra, proto máme skvělý přehled o tom, kdo a kdy se bude ve fitness nacházet. Trenéři plánují tréninky tak, aby se klienti ve fitness potkávali co nejméně. Dokážeme Vám tak garantovat dostatek prostoru pro Váš trénink. Nemusíte se přizpůsobovat tomu, který stroj či pomůcka je zrovna k dispozici.

Jak to u nás vypadá